• TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Nie masz jak dojechać w sobotę na urodziny powiatu? GTV BUS i starostwo dowiozą i odwiozą cię gratis! Sprawdź połączenia

W sobotę 7 września firma GTV BUS oraz powiat uruchamiają specjalne autobusy, które bezpłatnie dowiozą imprezowiczów na 20-lecie samorządu z gmin powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego.

Powrót z dworca PKP w Kędzierzynie o 22.45. Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnego połączenia.

Program imprezy TU

 

Trasa nr 1 kierunek gmina Pawłowiczki – Polska Cerekiew – Cisek – Bierawa

KM

Przystanek:

Godzina odjazdu:

0

PAWŁOWICZKI

17.45

 

Ostrożnica

17.50

 

Ostrożnica szkoła

17.51

 

Połowa Skrzyżowanie

17.52

 

Ligota Mała Skrzyżowanie

17.55

 

POLSKA CEREKIEW

17.57

 

Polska Cerekiew SKR

17.59

 

Jaborowice I

18.00

 

Jaborowice

18.01

 

Jaborowice skrzyżowanie

18.03

 

Zakrzów Dworcowa

18.04

 

Zakrzów Kościół

18.06

 

Zakrzów Skrzyżowanie

18.08

 

Sukowice GS

18.09

 

Sukowice

18.11

 

Cisek Olszowa

18.13

 

CISEK SPÓŁDZIELNIA

18.15

 

BIERAWA

18.20

 

Bierawa Dworcowa

18.21

 

Stare Koźle II

18.25

 

Stare Koźle I

18.27

 

Brzeźce

18.29

35

KĘDZIERZYN-KOŹLE DWORZEC PKP

18.37

 

trasa nr 2 kierunek: Gmina Reńska Wieś

KM

Przystanek:

Godzina odjazdu:

0

Mechnica

19.05

 

Poboroszów I

19.08

 

Poboroszów

19.09

 

Komorno Szkoła

19.12

 

Komorno

19.13

 

Większyce Nowy Dwór

19.20

 

Pokrzywnica

19.22

 

Większyce Pawilon

19.27

 

Reńska Wieś

19.32

24,0

Kędzierzyn-Koźle dworzec PKP

19.39

 

Odjazdy w trasę powrotną autobusu z

DWORCA PKP W KĘDZIERZYNIE-KOŹLU o godzinie 22.45.

Brak opisu obrazka

Wersja XML

Starostwo Powiatowe w Kędzierzynie-Koźlu
ul. Plac Wolności 13
47-220 Kędzierzyn Koźle
tel. 77 483 31 08
fax 77 472 32 95
e-mail:
Statystyka wizyt:
ogółem: 11921925
w tym miesiącu: 119916
dzisiaj: 4847